אודות

היי, ברוכים הבאים לבלוג שלי הדשא הירוק של השכן! אני שמחה שנכנסתם לבקר.

כשרק התחברתי לאינטרנט היה לי ברור שתהיה לי נוכחות ברשת וכשהקמתי בזמנו את הבלוג איזון פנימי – הייתי הבלוגרית הראשונה בארץ! לא היו אז מערכות בלוגים כמו שקיימות היום ואת הבלוג עיצבתי ובניתי תוך כדי לימוד-עצמי. נהניתי מאוד להיות שותפה לבלוגוספירה הישראלית שהיתה מעין חברותה של אנשים חובבי אינטרנט, אבל מאז הרשתות החברתיות תפסו את רשת הבלוגים וחבל.

הבלוג הזה התחיל כניסיון להתמודד מחדש עם מערכת וורדפרס כשחברה ביקשה ממני עזרה בהקמת אתר, מה שעשה לי חשק לחזור ולתפעל שוב פעם בלוג. הרשת מעניקה לנו כך הרבה מידע, עזרה, תמיכה והנאה, אני בטוחה שגם לי יש מה לתרום מהחוויות ומההתנסויות שלי וגם לפרגן לבלוגרים אחרים שמביאים את עצמם לרשת באופן אישי ומציגים את יצירותיהם וכישוריהם במקום הנפלא הזה שנקרא אינטרנט.
אחרי התנסות קצרה עם מערכת וורדפרס החלטתי שאני באופן אישי מעדיפה להשתמש בבלוגר. עברו כבר כמה שנים מאז שעסקתי בבניית אתרים והיום אני קצת הולכת לאיבוד עם וורדפרס. בעיקר הטריד אותי שהאתר עולה מאוד באיטיות ולעבור מדף לדף גם לוקח המון זמן. למען האמת, אין כמו קלות התחזוקה של בלוגר, תמיד היה יותר נוח עם בלוגר. מבחינתי - שגוגל ידאגו לכל העניינים הטכניים.

קצת עליי: נולדתי בישראל אבל גדלתי בארה"ב (ניו-יורק), חילונית אך מאמינה בכוח עליון ושלחיים מימד רוחני. אני אמא של דני ועודד וסבתא של אלינור, בר, ירדן ואופיר ומתגוררת בחיפה בדירת הסטודיו שלי הצופה על מפרץ חיפה. אני נהנית מהלבד שלי ומהעבודה המרתקת בעיתון "ידיעות חיפה" אך בכל זאת מרגישה בדידות לעיתים וכמהה לנוכחות של גבר בחיים שלי.
פעם חשבתי שאני כזאת מיוחדת, היום אני יודעת שאני לגמרי אישה ישראלית טיפוסית.

תמשיכו לבוא – יקרו לכם דברים טובים.

היו זמנים בבלוגוספירה